Hodowla Ślimaków Wieczorek jest rodzinnym gospodarstwem.

Przygodę ze ślimakami zaczęliśmy zupełnie przypadkowo poprzez szukanie pomysłu na biznes, który przynosiłby zyski. Praca w fabrykach i innych prywatnych firmach w Warce, Piasecznie czy Warszawie była dla mojej osoby bardzo uciążliwa można powiedzieć, że pracowałem z przymusu.

Jesienią narodził się pomysł a wiosną ruszyłem z hodowlą, która po pierwszym roku nie spełniła oczekiwanych zamiarów. Początki były trudne szukaliśmy pomocy u innych hodowców czy literaturze, ale na wszystkie tematy zdania były bardzo podzielone i większości bezsensowne.

Cały system hodowlany musiał zostać całkowicie zmieniony. Zaangażowanie i wreszcie praca, która daje satysfakcję wzięła górę, ryzykując kolejny wkład finansowy zaczęliśmy tworzyć własny system produkcyjny, który okazał się strzałem w dziesiątkę.

 

Po system, który stworzyliśmy sięgają teraz nowi hodowcy, którzy zaczynają przygodę ze ślimakami ucząc się w naszym gospodarstwie całego procesu produkcji od Reprodukcji aż po Sprzedaż.

Nowy Hodowca dostaje u nas gotowe narzędzia, których my nie mieliśmy i stosując je w swoim gospodarstwie budują dochodowy i przyszłościowy biznes.

Z roku na rok powiększa się liczba wizyt w naszym gospodarstwie tych, którzy chcą zacząć Hodowlę, jak i zagranicznych odbiorców z Włoch Francji czy Chin.

ZOSTAŃ HODOWCĄ

Nie czekaj, zacznij swój dochodowy biznes już dzisiaj. My jako doświadczeni hodowcy ślimaków pomożemy Ci ze wszystkim. U nas masz gwarancję zbytu wychodowanych przez Ciebie ślimaków.