Załóż Własną Hodowlę Ślimaków Helix Aspersa Muller!

Jeśli chcesz rozpocząć dochodowy biznes, ale boisz się, że posiadasz zbyt małą wiedzę to jesteś we właściwym miejscu. Rozpocznij własny dochodowy biznes, a my będziemy Cię wspierać.

Z naszą pomocą przygoda ze ślimakami jest dużo prostsza i tańsza. Nasze gospodarstwo to świetne miejsce do nauki całego procesu hodowli ślimaków od reprodukcji aż po sprzedaż ślimaków. Współpracujący z nami hodowca otrzymuję gotowe narzędzia, dzięki którym może zbudować dochodowy i przyszłościowy biznes. U nas masz gwarancję zbytu wyhodowanych przez Ciebie ślimaków.

 

“Dla nowych hodowców pierwszy rok, jest najtrudniejszym sprawdzianem. Czy warto? Czy ciężko? Czy sobie poradzę? Hodowla Ślimaków jest ciężką ale zarazem ciekawą produkcją, rolną.”

– Konrad Wieczorek

Skorzystaj z pomocy ekspertów i zapisz się na cykl szkoleń!

Zapisz się na cykl naszych szkoleń!

Hodowla Ślimaków Wieczorek organizuje cykl zajęć teoretycznych i praktycznych, które odbędą się na przykładzie naszej własnej hodowli. Zajęcia mają pokazać naszą technikę hodowania ślimaków oraz organizację pracy w całym procesie produkcji. Nasze wsparcie i kontakt nie kończy po zakończeniu praktyk. Nasz zespół będzie wspierał merytorycznie nowe hodowle w przyszłych latach ich trwania.

Dzień I

Szacowany czas trwania: (5-6 godz.)
Planowany termin szkolenia: Wrzesień – Październik 2020

Tego dnia odbędą się bardzo ważne zajęcia teoretyczne. Omówiony zostanie od podstaw cały nasz system produkcyjny, który został wypracowany przez kilka lat. Po tym spotkaniu otrzymują Państwo odpowiednie zaświadczenia i wszystkie niezbędne certyfikaty oraz kontakty, które pomogą w całym procesie Hodowli Ślimaków.

Dzień II

Szacowany czas trwania: (3-4 godz.)
Planowany termin szkolenia: Marzec – Kwiecień 2021

Zajęcia praktyczne z Reprodukcji. Zajęcia w których będziecie Państwo sami wykonywać pracę związane z reprodukcją ślimaków. Oczywiście będą was uczyć i wspierać profesjonaliści.

Dzień III

Szacowany czas trwania: (2-3 godz.)
Planowany termin szkolenia: Sierpień – Wrzesień 2021

Zajęcia praktyczne ze zbiorów. Tego dnia zajmiemy się zbiorem ślimaków ich myciem i suszeniem. Następnie odpowiednio sklasyfikujemy ślimaki (1,2,3 klasa). Na samym końcu przyszykujemy je do sprzedaży.

Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona!

Cykl szkoleniowy STANDARD

Standardowa cena szkolenia: 1 000 zł

W cenie otrzymujesz: 3 dni kompleksowego szkolenia, catering, wsparcie po szkoleniu!

Cykl szkoleniowy BEZPŁATNY

Cykl szkoleniowy BEZPŁATNY

Kupując u nas reproduktory lub oseski na ilość pożywej 3 ton tuczu – CAŁY CYKL SZKOLENIOWY JEST BEZPŁATNY! Nie zwlekaj, zarejestruj się na cykl szkoleń! (liczba miejsc jest ograniczona).